Видео 18+: Сите ќе го знаат нејзиното име после ОВА: Сандра Медуза ги соблече гаќичките и го покажа меѓуножјето!

Loading...

Сандра Медуза објави секси домашно видео во кое откри се.Старлетата Сандра Павловиќ, позната под уметничкото име Сандра Медуза, на секој начин се обидува да го привлече вниманието, па го избра најлесниот пат, се соблече и го покажа меѓуножјето.
Сандра на својата Фејсбук страница објави видео од спална соба, на кое без срам, ја покажа „онаа работа“.
Ќе видиме дали тоа ќе биде доволно за луѓето да го запаметат нејзиното име.

loading...
Loading...