Видео: Анастасија со пари ги китеше трубачите, а кога запеа Цеца настана вистински УРНЕБЕС

Анастасија со пари ги китеше трубачите, а кога запеа Цеца…Атмосверата на роденденот на Анастасија се вжештила кога до микрофон дошле мајката на Анастасија, Цеца Ражнатовиќ и Вики Миљковиќ.
Одлично расположената славеничка пеела со трубачите и ги китела со пари, а кога запеала Цеца со песната „Poziv“ настанал вистински хаос…
Погледнете на следната страна:

 

 
Jer nocas sam nevaljalaaa
A video posted by Anastasija Raznatovic (@raznatovic_anastasija) on May 25, 2016 at 5:16pm PDT

 
Ljubila sam ludooo, ko da mi je poslednjeee
A video posted by Anastasija Raznatovic (@raznatovic_anastasija) on May 25, 2016 at 5:09pm PDT

 
A video posted by Anastasija Raznatovic (@raznatovic_anastasija) on May 25, 2016 at 5:42pm PDT

Атмосверата на роденденот на Анастасија се вжештила кога до микрофон дошле мајката на Анастасија, Цеца Ражнатовиќ и Вики Миљковиќ.
Одлично

Пронајдете не на следниве мрежи: