Видео: Фабрегас со својата девојка на Ибица

Фудбалерот на Барселона, Ческ Фабрегас во друштво со својата девојка на плажите на Ибица, папараците едвај дочекаа шанса да ги уловат заедно, па имаа успешна мисија во тоа.
Либијката Даниела Шеман и Фабрегас неодамна добија дете, додека Фабрегас играше натпревар од Лигата на Шампионите против тимот на ПСЖ.
Инаку, на Ибица тие се заедно со девојката на Лионел Меси.
Фудбалерот на Барселона, Ческ Фабрегас во друштво со својата девојка на плажите на Ибица, папараците едвај дочекаа шан

Пронајдете не на следниве мрежи: