Видео: Хорор на автопат – Возела во спротивна насока, загинати се 6 лица

Loading...

Жена од Калифорнија приреди вистински хорор откако возејќи во алкохолизирана состојба во погрешна насока на автопат усмрти шест лица. Несреќата со мобилен телефон ја снимал една патничка, која со неверување гледала во она што се случува пред неа.
Се работи за Оливија Кабарет која возела во спротивна насока, па поради силината со која удрила во другите автомобили, три лица излетале од патот.
За жал, четири студенти починале на местото на настанот, а уште две лица им подлегнале на повредите во болница.

Несреќата со мобилен телефон ја снимал една патничка, која со неверување гледала во она што се случува пред неа.
Се работи за Оливија Кабар

loading...
Loading...