Видео: Ирина Шајк позираше во бикини меѓу луѓе

Девојката на Кристиано Роналдо, Ирина Шајк уште еднаш, по којзнае кој пат го привлече вниманието на целата јавност, таа позираше за „Спортс Илустрејт“ во бикини меѓу луѓе.Девојката на Кристиано Роналдо, Ирина Шајк уште еднаш, по којзнае кој пат го привлече вниманието на целата јавност, та

Пронајдете не на следниве мрежи: