Видео: Иско одби да го бакне грбот на Реал

Новото засилување за екипата на Реал Мадрид, Иско.
Интересно, новиот фудбалер на кралскиот клуб не го бакна грбот на Реал Мадрид поради тоа што не го сака овој клуб, туку таа чест му ја препушти  на својот брат.Новото засилување за екипата на Реал Мадрид, Иско.
Интересно, новиот фудбалер на

Пронајдете не на следниве мрежи: