Видео: Како изгледаше Џенифер Лопез пред 20 години

Loading...

Џенифер Лопез е една од најсекси жените денес, но некогаш не било тоа случај. Ова е нејзиното прво појавување во јавност.

Погледнете како изгледала во видеото: 
Ова е нејзиното прво појавување во јавност.

Погледнете како изгледала во видеото: 

loading...
Loading...