Видео: Како реагираше Ким откако дозна дека е изневерена?

Loading...

Откако во сите светски медиуми се појави веста дека Каније Вест ја изварал бремената Ким Кардашија со канадската манекенка Лејла, сите со нетрпение чекаа да ја видам рекацијата на познатата старлета. 
Каније Вест наводно ја изневерил Ким со манекенката Лејла (24). Ким откако дознала за ова, само слатко се насмеала.  
Бидејќи канадската манекенка изјавила дека Каније ја изневерувал Ким со неа и рекла дека неговата врска со старлетата е само фарса, веднаш се огласиле и идните родители и сопружници.
Поточно, Ким на целата приказна само се насмеала, а нејзиниот пи-ар рекол дека станува збор за неосновани обвиненија.Откако во сите светски медиуми се појави веста дека Каније Вест ја изварал бремената Ким Кардашија со канадската манек

loading...
Loading...