Видео: Како тренира Перо Антиќ во Атланта Хокс?

Атпанта Хокс реши да им покаже на своите фанови како тренираат нивните кошаркари меѓу кои е и нашиот најдобар кошаркар Перо Антиќ.Клубот на Перо Антиќ, Атланта Хокс на Јутјуб објави видео на кое тој и неговиот соиграч Мајк Скот меѓу другото на тренингот ги демонстрираат и своите фудбалски вештини.
Погледнете како изгледа еден релаксирачки тренинг на Перо Антиќ. Клубот на Перо Антиќ, Атланта Хокс на Јутјуб објави видео на кое тој и неговиот соиграч Мајк Скот меѓу другото на тренингот ги демонстрираат и свои

Пронајдете не на следниве мрежи: