Видео: Канје Вест се реваншира на поранешното момче на Ким Кардашијан!

Loading...

Во едно гостување на Канје Вест во емисијата на Џими Фалон, малку ги промени стиховите од својата нова песна Bound 2.Во едно гостување на Канје Вест во емисијата на Џими Фалон, малку ги промени стиховите од својата нова песна Bound 2.
Американскиот рапер Канје Вест со години не се поднесува со поранешниот дечко на неговата девојка.
Всушност Реј Џеј е познат по домашното видео со Ким, а е брат на пејачката Бренди.
Во април, тој објави песна I Hit it first, во која пее за Ким. Во спотот се појавува и девојка која личи на неа.
Повеќе на ТЗМ.МКВо едно гостување на Канје Вест во емисијата на Џими Фалон, малку ги промени стиховите од својата нова песна Bound 2.

loading...
Loading...