Видео кое ќе ви го промени животот – 2

Loading...

Обидете се да го изгледате целото видео без да ви потече барем една солза по лицето. Децата се навистина добри, нежни и чисти суштества кои знаат да дадат и возвратат неизмерно голема љубов. Погледнете ја прекрасната приказна за супер-херојот Антонио и неговите другари од градинка.
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24. Обидете се да го изгледате целото видео без да ви потече барем една солза по лицето. Децата се навистина добри, нежни

loading...