Видео: Кога ќе се изнервира тренерот на Антиќ!

Атланта вчера повторно дозволи пресврт на гостувањето кај Бруклин Нетс, а тоа Перо Антиќ и неговите соиграчи ги чинеше трет пораз во серија. Во една ситуација, тренерот Мајк Баденхолцер ги загуби нервите, не само што побара тајм-аут туку го погоди и судијата со таблата на која им ги објаснува акциите на своите играчи.
Во една ситуација, тренерот Мајк Баденхолцер ги загуби нервите, не само што побара тајм-аут туку го погоди и судијата со таблата на која им ги обја

Пронајдете не на следниве мрежи: