Видео: Кој е новиот дечко на Цеца?

Loading...

Српскиот рапер Иван Ивановиќ – Џус е забележан од страна на  емисијата Папарацо лов како купува цвеќе и шампањ и се упатува во куќата на мега ѕвездата Светлана Ражнатовиќ- Цеца.Дали на повидок е нова љубовна романса, и дали раперот е нејзиниот нов дечко?  

 
 
 
 
 
Српскиот рапер Иван Ивановиќ – Џус е забележан од страна на  емисијата Папарацо лов како купува цвеќе и шампањ и се упатува во куќата на

loading...
Loading...