Видео: „МАГИЈА“ на Лео Меси!!!

Фудбалерот на Барселона, аргентинецот Лионел Меси одигра фантастичен натпревар во последниот меч од неговата турнеја каде покажа одлична партија.
Натпреварот меѓу екипите на „Лео Меси и пријателите“ и „Остатокот од светот“ заврши со победа на екипата на Меси, а аргентинецот постигна четири одлични погодоци на овој натпревар.Фудбалерот на Барселона, аргентинецот Лионел Меси одигра фантастичен натпревар во последниот меч од неговата турнеја к

Пронајдете не на следниве мрежи: