Видео: Мислеше дека камерите нема да ја фатат – Еве каде Анџелина го “пипкаше“ Бред

Loading...

 Анџелина Џоли му “се сипа“ на Бред…На доделувањето на Spirit наградите во Санта Моника, Анџелина Џоли му “се сипа“ на Бред и на поглед на сите присутни почна да го пипка по телото.
Додека нејзиниот сопруг Бред Пит даваше изјави за новинарите, Анџелина искористи можност па го фати за задникот.

На доделувањето на Spirit наградите во Санта Моника, Анџелина Џоли му “се сипа“ на Бред и на поглед на сите присутни почна да го пипка

loading...
Loading...