Видео: Настапот на Бруно Марс на Супер Боул

Loading...

Спектакуларен настап на Бруно Марс на Супер Боул. Бруно Марс (28) сношти имаше 13-минутното шоу за време на полувремето на Супер Боул. Пејачот најпрво тропаше на тапани, а потоа заедно со својот бенд ги изведе хитовите „Locked Out of Heaven“, „Treasure“ и „Runaway Baby“.
Оваа година ќе се запамети можеби најчудниот спој ан Бруно Марс со легендарните Red Hot Chili Peppers. Тие заедно се претставија со „Give It Away“.

Марс на голема радост на публиката настапот го заврши со баладата „Just the Way You Are“.
Многумина секоја година го следат овој настан токму поради изведувачите на полувремето. Минатогодишен перформанс имаше Бијонсе, а пред две години публиката ја забавуваше поп дивата Мадона.
Бруно Марс (28) сношти имаше 13-минутното шоу за време на полувремето на Супер Боул. Пејачот најпрво тропаше на тапани, а потоа заедно со својот бе

loading...
Loading...