Видео: НБА ѕвездата Ламар Одом уништи опрема на папараци сред улица во Лос Анџелес

33-годишниот Ламар Одом, кошаркар на Лос Анџелес Клиперс, беше фатен од папараци во подрачјето на Лос Анџелес.
Папарацито имаше намера да го слика двојниот освојувач на титулата во НБА со Лејкерси, поради што и го почувствува гневот на овој кошаркар. Наводно Одом бил револтиран од некои прашања, па својата нервоза ја исфрлил над целата опрема која ја имал папараци-тимот.33-годишниот Ламар Одом, кошаркар на Лос Анџелес Клиперс, беше фатен од папараци во подрачјето на Лос Анџелес.

Пронајдете не на следниве мрежи: