Видео: Оваа девојка никогаш не носи гаќички

Loading...

Прекрасната Криси Тејген, гостувајќи во Модна полиција, призна дека никогаш не носи долна облека, па дури ни во моментот.Прекрасната Криси Тејген, гостувајќи во Модна полиција, призна дека никогаш не носи долна облека, па дури ни во моментот.
На прашањето на водителката Џоан Риверс зошто не носи долна облека, таа одговори дека едноставно не сака да ја носи.
– Но, не знаев дека седењето ќе биде вака тешко, требаше да вежбам – објаснила шармантната Кристи, држејќи ги нозете цврсто скрстени, за да го скрие она што тешко можеше да се скрие под кусиот фустан.  
Криси е една од најубавите модели на светот, а на ревиите најчесто носи долна облека и бикини. Не и е непознато објавувањето на голи фотографии на социјалните мрежи затоа што, како што вели самата, е многу горда на своето тело.
Погледнете го видеото на ТЗМ.МКПрекрасната Криси Тејген, гостувајќи во Модна полиција, призна дека никогаш не носи долна облека, па дури ни во момент

loading...
Loading...