Видео: Пенисот МУ ГИ УРНА ОЛИМПИСКИТЕ СОНИШТА на јапонски атлетичар

Јапонецот Хироки Огита не успеа да се пласира во финалето во скок со стап на ЛОИ во Рио, затоа што на клучниот скок ја бутна летвичката верувале или не, со пенисот.Огита се обидуваше да ја совлада висината 5.30 метри во својот прв обид, но му се случи вистинска незгода.
Ова се покажа и како клучно за неговиот неуспех да се пласира во финалето.
Погледнете го видеото и ќе видите за што станува збор.Огита се обидуваше да ја совлада висината 5.30 метри во својот прв обид, но му се случи вистинска незгода.
Ова се покажа и како клучно за н

Пронајдете не на следниве мрежи: