Видео: Погледнете како Аркан и пеел на Цеца!

Loading...

Покојниот српски командант и сопуг на пејачката Цеца, Жељко Ражнатовиќ Аркан има и добар глас за пеење.Имено во една емисија на култниот водител Минимакс од 1996 година, Аркан како гостин ја пее песнат “Wooden Heart” од Елвис Присли.
Додека Аркан ја пее оваа нумера од филмот “G.I. Blues” Цеца со задоволство го гледа и слуша.Имено во една емисија на култниот водител Минимакс од 1996 година, Аркан како гостин ја пее песнат “Wooden Heart” од Елвис Присли.

loading...
Loading...