Видео: Погоди од кош до кош: Потег на вечерта во Евролигата

На истекот на третата четвртина на мечот против Реал Мадрид погоди тројка речиси од својот кош.Иако Макаби изгуби од Реал во рамките на Евролигата со резултат 67:66, потегот на американецот ја обележи вечерта.
Повеќе нa: sport 365.mkИако Макаби изгуби од Реал во рамките на Евролигата со резултат 67:66, потегот на американецот ја обележи вечерта.
Повеќе нa:

Пронајдете не на следниве мрежи: