Видео: Промовиран спотот на Тоше за песната „Жал ми е“

Loading...

Вчера се одржа промоцијата на книгата „Ова не е крај“, а премиерно беше прикажан и спотот. Спотот за песната „Жал ми е“ (Жао ми е) е снимен во Белград и во Софија. Во него се опишува љубовната приказна меѓу двајца млади, а во него партнерка на Тоше Проески му е манекенката Сара Леши.
Во продолжение погледнете дел од спотот.

 
Спотот за песната „Жал ми е“ (Жао ми е) е снимен во Белград и во Софија. Во него се опишува љубовната прик

loading...
Loading...