Видео: Шакира и Риана ултра секси во спотот за песната „Cant remember to forget“

Loading...

Откако излезе објавувањето на песната „Can’t Remember to Forget You“ која Шакира ја изведе во дует со Ријана, колумбиската пејачка го промовираше и спотот за истата. Песната е направена за претстојниот албум на Шакира кој ќе излезе годинава.
Погледнете го видео спотот…

Песната е направена за претстојниот албум на Шакира кој ќе излезе годинава.
Погледнете го видео спотот…

loading...
Loading...