ВИДЕО: Секси танц на атрактивната Маријана

Loading...

Вчеравечер се емитуваше втората епизода од шоуто „Танц со sвездите“. А вниманието повторно беше насочено кон атрактивната Маријана и нејзиниот партнер Илија Карадакоски. Тие повторно се покажаа во одлично светло и воодушевија со својот танц. Погледнете во видеото подоле.
Исто така галеријата на  Маријана се најде помеѓу нагледаните галерии на нашиот портал. Галеријата можете да ја погледнете на следниот (линк)
Доколку ви се допаѓа оваа изведба на Маријана и Иле, можете да гласате за нив преку сите мобилни оператори со смс на бројот 147 99, text:08. 
 Вчеравечер се емитуваше втората епизода од шоуто „Танц со sвездите“. А вниманието повторно беше насочено к

loading...
Loading...