Видео: Снимка од тепачката на Ален Исламовиќ и Тифа

Loading...

По новогодишниот настап на групата „Бјело дугме“ во Будва пејачите на бендот Ален Исламовиќ и Младен Војичиќ – Тифа се степаа.Инцидентот се случил по нивното слегување од бината, а набрзо почнале и ударите.
Тифа најпрво го удрил Ален во глава, а Исламовиќ возвратил во шутирање.
Во продолжение може да го погледнете видеото на тепачката.
Инцидентот се случил по нивното слегување од бината, а набрзо почнале и ударите.
Тифа најпрво го удрил Ален во глава, а Исламовиќ возвратил

loading...
Loading...