ВИДЕО: Сообраќајка во близина на аеродромот во Охрид

Loading...

Попладнево се случила сообраќајна незгода во близина на охридскиот аеродром, поточно од страната на патниот правец Охрид-Струга, објави Охрид 1.Засега нема информации за повредени, освен за настаната материјална штета.Засега нема информации за повредени, освен за настаната материјална штета.

loading...