Видео: Таа е дефинитивно неговата сакана: Џастин Бибер постира секси видео од него и Селена Гомез

Loading...

Џастин постира видео од него и Селена како страсно танцуваат на новата песна, допирајќи се и заведувајќи се.Откако и се додворуваше со испорака на цвеќиња, која го чинеше 10.000 долари, за да му се врати саканата Селена, тој потврди дека тој и Селена Гомез ја разгореле нивната романса по што ја посветија и песната „My baby“.
Подготовките за снимањето на спотот погледнете ги во видеото во продолжение, кое инаку го постави Џастин на својот профл, но набргу го избриша. 

 
Откако и се додворуваше со испорака на цвеќиња, која го чинеше 10.000 долари, за да му се врати саканата Селена, тој потврди дека тој и Селена Гоме

loading...
Loading...