Видео: Толку е секси што морале да ја цензурираат!

Loading...

Една од најсексипилните холивудски глумици, Скарлет Јохансон снимила реклама за „SodaStream“, а покрај неверојатните заводнички способности, Скарлет ја изговорила реченицата поради која рекламата била цензурирана.Во рекламата за „SodaStream“ Скарлет пред крајот изговорила „Жал ми е Кока- кола и Пепси“- и тоа тоа ги навредила овие големи гиганти.
Поради овие реченици, рекламата се здобила со забрана, но и многу добра рекламата за која можеби е најзаслужна и Скарлет.

Глумицата нема поради што да биде незадоволна, а како изгледала во рекламата погледнете во видеото.
Во рекламата за „SodaStream“ Скарлет пред крајот изговорила „Жал ми е Кока- кола и Пепси“- и тоа тоа ги навредила овие голе

loading...
Loading...