ВИДЕО: Забележал модринки по телото на детето и поставил камера. СЕ ИЗНЕНАДИЛ од снимката!

Тоа што на почетокот изгледа како вообичаена игра меѓу мајка и дете, за кратко време се претвора во сурово малтретирање во кое детето доживува тешки трауми.Мајката го дави, го фрла во воздух, го удира со сета сила по телото, додека детето од страв речиси и не се ни поместува.
Во шок останал и таткото откако ја видел снимката од камерата што ја поставил во нивната спална соба. Тој во почетокот не сакал да верува дека е можно мајката да се изживува врз детето.
Но, модринките по телото на синчето го приморале да го испита случајот до крај.
Таткото поставил камера и за кратко време се соочил со најголемиот хорор во неговиот живот. Не можел да поверува од тоа што го прави неговата сопруга врз беспомошното дете.
Веднаш ја пријавил во полиција.

WATCH: Woman in Bareilly caught on CCTV beating and trying to strangle infant sonhttps://t.co/6fEUF4bGkx
— ANI UP (@ANINewsUP) August 26, 2016
Мајката го дави, го фрла во воздух, го удира со сета сила по телото, додека детето од страв речиси и не се ни поместува.
Во шок останал и т

Пронајдете не на следниве мрежи: