Видео:Како реагираат ѕвездите кога ги навредуваат на Twitter?

Loading...

Во своето шоу, водителката Џими Кимел, некои од ѕвездите ги соочи со навистина претерано лоши навреди од „хејтерите“ кои ги оставиле како коментари на социјалната мрежа, Твитер. Погледнете како реагираат…Џими Кимел е една од оние водителки кои знаат како да ги изненадат своите славни гости. Овој  пат гости во шоуто и беа Селена Гомез, Кејти Пери, Џаред Лито, Адам Левин, Биг Сеан и уште неколку од нив.Џими Кимел е една од оние водителки кои знаат како да ги изненадат своите славни гости. Овој  пат гости во шоуто и беа Селена Гомез, Кејти Пер

loading...
Loading...