Видео:Кој е новиот дечко на Ава Каратбатиќ?!

Loading...

После Урош Цертиќ, кој сега е со Синди и својата втора риалити љубов – Жељко Стојановиќ, кој веројатно разви симпатии кон Невена, таа овој пат среќата ја побарала во босански репрезентативец со иницијали М.П, додека медиумите шпекулираат дека се работи за 23-годишниот фудбалер Миралем Пјаниќ.Иако старлетата не сакала да го открие идентитетот на своето ново момче, сепак се излетала и признала дека е играч на репрезентацијата на Босна кој игра за некој странски клуб.
– „Нека остане тајна додека тоа не се развие, кај мене секогаш се развива, па ништо. Можам да ги кажам иницијалите М.П.“, изјавила старлетата и додала дека е згоден и дека не знае дали има потпишано некој голем договор, иако претпоставува дека има.

Иако таа до неодамна се колнеше во љубовта кон Жељко Стојановиќ, дури и со видео порака и се обрати на неговата мајка во Франција, сепак одлучила да тргне понатаму и да се обиде искрена љубов да најде на друга страна. На прашањето на новинарот до каде е работата со отварањето на козметичкиот салон и станот на Дедиње, Ава изјавила дека салонот е во план, но во Задар, додека одговорот за купување на стан во оваа елитна локација во Белград изостанал.
 После Урош Цертиќ, кој сега е со Синди и својата втора риалити љубов – Жељко Стојановиќ

loading...
Loading...