Видео:Малата Наташа Беквалац во улога на водителка!

Loading...

Пејачката Наташа Беквалац како мала покажала талент за новинарство, се обидела како водителка, на една тогашна позната, српска емисија.
Беквалац ги најaвила присутните, им поставила прашања, дури и бројот на телефонот на кој можеле да се јават и да гласаат за посакуваната песна.
Додека малата Наташа, како и сите деца во тој период се барала себе си, размислувајќи со која професија може да се занимава, изгледа дека медиумите и биле најинтересни. Меѓутоа со годините сватила дека пеењето е нејзина голема љубов, така се до ден денес ги полни клубовите ширум Европа. Од неодамна снимала спот на Ибица за својата нова песна.
Сепак, Наташа не кити со својата скромност, зошто се еден српски магазин изјавила дека е навиканта луѓето да и зборуваат за тоа колку е таа прекрасна.
Видеото погледнете го на ТЗМ.МКПејачката Наташа Беквалац како мала покажала талент за новинарство, се обидела како водител

loading...
Loading...