Викенд хороскоп 08-09.06.2013

Loading...

Овен
Викендов ќе бидете доста креативни и организирани во се што ќе правите. Бидете будни до мрак, бидејќи ќе ви се случуваат навистина возбудливи работи. Викендот ќе го пом инете низ насмевка и полни со енергија. 
Бик
Ќе најдете начин какоо да се насочите кон нешто корисно овој викенд. Не ги осодувајте оние околу вас доколку направат нешто лошо. Не бидете критични кон своите пријатели и гледајте да сте во постојана интеракција со нив овој викенд. 
Близнаци
Чувајте си го здравјето овој викенд. Продолжете со работа напорно и менувајте си ја рутината. Гледајте да најдете време да вежбате, тоа ќе биде одлично за вашата линија и не заборавајте да пиете многу вода….
Повеќе на следниот линк.Овен
Викендов ќе бидете доста креативни и организирани во се што

loading...
Loading...