Викенд хороскоп за 03.01-04.01.2015

Loading...

Викенд хороскоп за 03.01-04.01.2015Овен
Викендов љубовните врски ќе заздрават. Конечно ќе започнете да комуницирате нормално со партнерот. Не се оптоварувајте со работа.
Бик
Викендов откажете се од донесување на важни одлуки. Почнува да ви станува здодевно кога работите стануваат сериозни? Проблемот сте вие.
Близнаци
Не е исклучено во љубовта да го следите повикот на срцето, спротивно на здравиот разум и предупредувањата. Започнете да живеете мирно…

 
Рак
Во љубовта може да дејствувате упорно и безмилосно. Многумина од Раковите ќе бидат многу гневни и ќе дејствуваат имплусивно.
Лав
Постојано ќе наоѓате нови начини за да го освоите партнерот. Сите желби ќе ви се реализираат и едноставно ќе зрачите.
Девица
Ве очекува романтична средба која може да премине во серозна врска. Ве очекува и финансиска добивка во текот на овој викенд.

 
Вага
Овој викенд не се плашете од зависта на другите луѓе. На вашата среќа може да и попречи само непромисленоста и неостварените соништа. Бидете активни и решителни.
Скорпија
Овој викенд ќе бидете скони кон крајности и претерување. За да не направите нешто што би уништило се, морате да имате самоконтрола.
Стрелец
Ве очекува турбулентен период преполн со неконтролирани страсти, љубовна треска и еротски оган. Без грижа ќе се забавувате и ќе уживате.

 
 
Јарец
Многу работи ќе промените во личниот живот. Убаво разгледајте ги своите одлуки. Помогнете им на вашите пријатели.
Водолија
Ве очекува романтичен однос кој ќе ве исполни целосно. Викендов однесувајте се мирно во текот на семејните недоразбирања. Ве очекува добивка.
Риби
Викендов ќе бидете подготвени да се жртвувате за она што го сакате. Но, дозволете им и на другите да го кажат тоа што имаат. Овен
Викендов љубовните врски ќе заздрават. Конечно ќе започнете да комуницирате нормално со партнерот. Не се оптоварувајт

loading...
Loading...