Викенд хороскоп за 29.06 – 30.06.2013

Loading...

Овен
Околностите во социјалните средини ќе  предизвикаат тензии кај многумина од овој зодијачки знак, но истовремено со тоа се раѓаат и надежи за нов развој. Имате шанса, но процесот на промените ќе биде продолжен.  Вести поврзани околу вашите активности, како што се патувања, комерцијални дела, претприемничка активност и тимската работа ќе поминат успешно за вас овој викенд.
Бик
Многумина од овој зодијачки знак може да останат незадоволни од постигнатото викендов. Но сепак напредокот ќе биде неспорен. Вашите најблиски ќе ја изразат приврзаноста кон вас со посебен гест, кој ќе ве воодушеви. Многу нешта околу вас ќе битат такви какви што вие посакувате да бидат.
Близнаци
Тежок викенд, ќе бидете загрижени и исполнети со многу тензија. Во моментов е важно да се задржи самодовербата и да не влегувате во расправии. Ситуацијата кај вас е премногу нестабилна, но тоа не треба да ве спречи да си ги остварите целите овој викенд. Совладајте ја нервозата и дејствувајте смирено. Стремете се да бидете искрени и праведни дури и во малите нешта, по тоа ќе ве ценат.
Повеќе на следниот ЛИНКОвен
Околностите во социјалните средини ќе  предизвикаат те

loading...
Loading...