Викторија Бекам со ќерката на Њујоршката модна недела!

Loading...

Викторија Бекам е видена на аеродромот во Њујорк со ќерката Харпер Севен. Славната креаторка на Твитер објавила дека патува во Америка за да присуствува на едно од најзначајните модни случувања, Њујоршката модна недела.
Покрај големите светски модни куќи на оваа модна недела и Викторија Бекам ќе ја претстави својата колекција за есен 2013, а ревијата е закажана за 10-ти Февруари. Додека бившата “Спајсица” патуваше преку океанот, нејзиниот сопруг, славниот фудбалер Дејвид Бекам го имаше својот прв тренинг со својот нов тим, Париз Сент Жермен.
 
 Викторија Бекам е видена на аеродромот во Њујорк со ќерката Харпер Севен. Славната креаторка на Твитер објавила дека патува

loading...