Вистинска убавица: Погледнете како изгледа ќеркта на Снежана Ѓуришиќ!

Loading...

Српската пејачка Снежана Ѓуришиќ со децении е присутна на музичката сцена, но ретко се фотогрфира со своите деца, синот Марко и ќерката Маја.

loading...