Вкусен напиток за олеснување на стомакот!

Loading...

Еве како да се ослободите од подуеност на стомакот и гасови:Лошиот режим на исхрана е најчеста причина за подуеност на стомакот и создавање гасови.
Овој пијалок ви помага и ви ги олеснува овие тешкотии. Еве кои состојки ви се потребни:1 чаша јагоди 1 чаша малини2 реда црно чоколадо1 чаша млеко
Начин на подготовка:
Состојките ставете ги во блендер и добро измиксајте ги. Пијте од пијалокот наутро за појадок или помеѓу ручекот и вечерата. По овој чудесен и вкусен напиток, тешкотиите и подуеноста ќе бидат минато.Лошиот режим на исхрана е најчеста причина за подуеност на стомакот и создавање гасови.
Овој пијалок ви помага и ви ги олеснува овие тешкот

loading...
Loading...