ВНИМАВАЈТЕ: Овој БАБИН СОВЕТ можеше да убие 10-месечно бебе!

Loading...

Лори Шепард (28) наводно не можела да го запре плачењето на бебето, па во неговото шишенце со млеко додала бурбон, за да му го олесни растот на забите.Детенце од 10 месеци, од Арканзас заврши во болница откако неговата мајка го послуша советот на нејзината мајка.
Лори Шепард (28) наводно не можела да го запре плачењето на бебето, па во неговото шишенце со млеко додала бурбон, за да му го олесни растот на забите.
Бебето било однесено во болница во несвест со 0.19 промили алкохол во крвта. Малиот Роналд неколку дена бил задржан во болница, по што социјалната служба ја презела грижата за него, а мајката е уапсена.
Бабата на детето, всушност, советувала со малку алкохол на прстите да се измасираат непцата и затоа не и било јасно зошто Лори одлучила да стави алкохол во шишенцето.Детенце од 10 месеци, од Арканзас заврши во болница откако неговата мајка го послуша советот на нејзината мајка.
Лори Шепард (28) наводно н

loading...