Водителката на ТЛЗП на егзотично патување со својата пријателка

Loading...

Марија Килибарда отпатува на егзотична дестинација за накратко да се одмори од работните обврски.Познато е дека водителката обожува да патува и топлите краеви се вистински избор за неа.
И додека многумина помислија дека друштво и прави некој маж, Марија сепак на овој одмор замина со својата пријателка и објави фотографија на која е без грам шминка.
Познато е дека водителката обожува да патува и топлите краеви се вистински избор за неа.
И додека многумина помислија дека друштво и прави

loading...