Временска прогноза за цела недела: Подгответе се – до четврток очекувајте…

Временската прогноза за оваа недела не е многу ветувачка што се однесува на стабилното време.Според прогнозата на УХМР, до четврток ќе се задржат нестабилните временски услови.
Погледнете:
Според прогнозата на УХМР, до четврток ќе се задржат нестабилните временски услови.
Погледнете:

Пронајдете не на следниве мрежи: