Времето денес сончево со умерен северен ветер

Loading...

Времето денеска во целата земја ќе биде сончево и потопло со мала до умерена локална облачност.Се очекува да дува и слаб до умерен северен ветер. Температурите низ земјата ќе се движат од 12 до 22 степени.
Во Скопје ќе биде сончево и потопло со температура до 19 степени.Се очекува да дува и слаб до умерен северен ветер. Температурите низ земјата ќе се движат од 12 до 22 степени.
Во

loading...