Времето денес студено и ветровито

Loading...

Времето денес студено и  ветровито Во Македонија денеска ден пред продолжениот викенд ќе биде сончево, студено и ветровито со мала до умерена облачност. 
Ќе дува умерен до засилен северозападен ветер, особено во источните делови.
Температурата ќе се движи до 8 степени.  Во Македонија денеска ден пред продолжениот викенд ќе биде сончево, студено и ветровито со мала до умерена облачност. 
Ќе дува ум

loading...
Loading...