Забранетото видео со голите гради на Ава Карабатиќ

Loading...

Откако ве информиравме преку фотографии за незгодата што ја доживеа Ава Карабатиќ среде една емисија на ТВ Пинк, време е да ви го покажеме видеото.
Ова видео веќе два пати беше острането од youtube, но ние повторно го најдовме.
Уживајте…
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Откако ве информиравме преку фотографии за незгодата што ја доживеа Ава Карабатиќ среде една емисија на ТВ П

loading...