„Збогум,ве оставам,пазете се“:Татко изврши самоубиство во живо на Фејсбук!

Очаен татко кој се противел неговата ќерка да се омажи без негова дозвола, изврши самоубиство и тоа се го пренесуваше во живо на Фејсбук, додека оние кои гледале на сите начини пробувале да го разубедат.54 годишниот Ајхан Узин од градот Кајзери во централна Турција, говореше директно во камера за во еден момент да стисне чкрапалото и падне.

-Збогум, ве оставам и пазете се, е последната порака која тој ја упатил до блиските.
Нешто порано како причина за самоубиството навел што неговата ќерка се верила без негова дозвола. Исто така , не сакал ќерката да му биде на погребот.
Видеото можете да го погледнете ТУКА
54 годишниот Ајхан Узин од градот Кајзери во централна Турција, говореше директно во камера за во еден момент да стисне чкрапалото и падне.

Пронајдете не на следниве мрежи: