Анабела откри детали за Луна откако стави силикони- спие со неа и ја пресоблекува, тоа што го прават во тоалетот е доказ за вистински пекол

Loading...

Победничката на реалното шоу „Задруга 2“ Луна Џогани пред пет дена вгради силикони на себе, а вчера се појави за прв пат во јавноста по операцијата со новите гради.


Победничката дојде во друштво на својата мајка која откри ужасни детали по нејзината операција.
-Цело време ја бањам, тоа не може да го прави се уште сама. Ја облекувам, спијам покрај неа и се што треба и помагам, вели Анабела за српските медиуми.
Инаку неодамна Луна вгради силикони за да и личат нејзините гради на крушки како што самата има кажано во неколку наврати.

loading...