Анастасија Ражнатовиќ едвај чека прилика да се разголи: Погледнете во какво бикини позира!

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ плени со својот изглед каде и да се појави. Со оглед на тоа дека сака да објавува фотографии на социјалните мрежи, таа постојно е „бомардирана“ со коментари на сметка на нејзината убавина.
Малата Ражнатовиќ и овој пат објави фотографија на која позира во минијатурни бикини…
Да бидеме искрени, таа не изгледала никогаш подобро…
За кратко време оваа нејзина фотка доби илјадници лајкови и коментари.
Погледнете ја:

 

View this post on Instagram

 

No restraint 🌤

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.