Важат за среќен пар, но Јелена со ова го извади Новак од такт

Тие се хармоничен пар и многу се сакаат, а сега јелена призна со што го вади Новак од кожа.
Имено, тој не е секогаш воодушевен од фактот дека треба да се фотографира, а една слика направена на Малдиви е идеален пример за ова.
Во една пригода Јелена направила селфи од нив двајцата, на кое Новак изгледа сосема збунет и незаинтересиран.


„Моето лице: чиста среќа. Неговото: среќа со блага иритација што го расипувам моментот да не фотографирам“ – напишала Јелена со што ги изненади сите, но, исто така и ги насмеа со објавата.

Пронајдете не на следниве мрежи: