Во бела наметка како грчка божица- сите гледаа во длабокото деколте на Лила, а овој детаљ ќе ве хипнотизира буквално со часови

Loading...

Лила освен што е една од најпопуларните водителки во Македонија таа важи за една од најубаво облечените жени, секогаш скоцкана од глава до пети.
Лила на Инстаграм овојпат објави фотографија на која е облечена само во бела свилена наметка со венче на главата, кое жените особени ги хипнотизираше гледајќи во него, наликувајќи на грчка божица.
Секако не изостана и длабокото деколте, а не изостанаа ни лајкови и коментари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

loading...