Георгина сака да меша – заносно танцуваше и покажа каков среќник е Роналдо

Колку Кристијано Роналдо игра во одлична форма во последно време, толку и неговата поубава половина Георгина Родригез игра добро надвор од теретана.
Шпанската убавица со новото видео уште еднаш ги изненади сите свои фанови.
Таа покажа како заносно танцува на штикли, а секако сите најмногу гледаа во нејзините облини.
Уживајте!


Се за Георгина Родригез ТУКА

Пронајдете не на следниве мрежи: